- Ярема Василь Васильович - директор, вч. трудового навчання та фізики - вища категорія.
- Ворон Микола Юрійович - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії - вища категорія.
- Ярема Інна Іванівна - заступник директора з виховної роботи, вчитель початкових класів - І категорія.
- Лебедєва Оксана Юріївна - вчиитеь світової літератури, української мови, етики - І категорія.
- Лугош Василина Василівна - педагог організатор.
- Ворон Світлана Іванівна - вчитель початкових класів.
- Бумбар Марія Іванівна - вчитель укр. мова - вища категорія.
- Сятиня Христина Михайлівна - вчитель української мови та літератури.
- Росоха Мирослава Юріївна - вчитель укр. мова - вища категорія.
- Беля Світлана Миколаївна - вчитель англійської нім.мови
- Росоха Василина Юріївна - вчитель укр.мови і літ . заруб.літ - 1категорія.
- Чуп Надія Юріївна - вчитель нім. мови - вища категорія.
- Ковач Марія Іванівна - соціальний педагог.
- Ледней Марина Василівна - практичний психолог.
- Ворон Василина Василівна - вчитель математики - вища категорія.
- Клевець Ганна Василівна - вчитель математики - вища категорія.
- Бродюк Віолета Юріївна - вчитель біології - вища категорія.
- Буркало Тетяна Дмитрівна - вчитель географії - вища категорія.
- Матічин Василина Василівна - вчитель фізики - вища категорія,ст.вчитель.
- Нірода Ольга Миколаївна - вчитель музики -9 тар.розр.
- Барановський Василь Васильович - вчитель фізкультури.
- Бобик Оксана Василівна - вчитель трудового навчання
- Конар Оксана Миколаївна - вчитель поч класи - виша категорія.
- Беля Василь Васильович - асистент вчителя
- Кінаш Олена Василівна - асистент вчителя
- Кінеш Клавдія Василівна - вчитель поч. класів
- Ворон Світлана Іванівна - вчитель поч. класів
- Клим Тетяна Василівна - вчитель поч. класів - вища категорія.
- Стець Галина Василівна - вчитель поч. класів. - вища категорія.
- Самборин Надія Василівна - вчитель укр.мови та літ. - І кат.
- Басараб Марина Юріївна - Вчитель біології і хімії
- Рошинець Лідія Олексіївна - бібліотекар - 9 тар. роз.
- Несин Олена Іванівна - асистент вчителя.
- Росоха Тетяна Юрівна - вихователь ДНЗ
- Рущак Іван Миколайович - вчитель інформатики
- Ливка Мирослава Миколаївна - вчитель інформатики ІІ кат.
- Вовканець Надія Василівна - вихователь ГПД
- Росоха Іванна Іванівна - вчитель математики
- Пліхневич Тетяна Степанівна - вихователь ЗДО
- Маханець Мирослава Василівна - вчитель початкових класів
- Староста Ганна Іванівна - вчитель німецької мови
- Попович Надія Іванівна - вчитель історії
- Беля Тетяна Федорівна - вчитель хімії
- Кут Тетяна Михайлівни - вчитель логопед
- Ярема Олена Богданівна - виховательГПД
- Рущак Наталія Миколаївна - вчитель початкових класів
- Щокало Оксана Михайлівна - вчитель історії
- Савка Олена Юріївна - вчитель образотворчого мистецтва
- Стець Любов Василівна - вчитель початкових класів
- Красій Руслана Миколаївна - вихователь закладу дошкільної освіти
- Сідей Тетяна Миколаївна - вчитель німецької мови
- Сідей Мар'яна Миколаївна - асистент вчителя
- Гавриль Іван Юрович -вчитель фізкультури
- Андрусь Ганна Михайлівна - вихователь ГПД
- Мандзюк Василина Дмитрівна - виховатильГПД
Коментарi