1. Ярема Василь Васильович - директор, вч. трудового навчання та фізики - вища категорія.
  2. Ворон Микола Юрійович - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії - вища категорія.
  3. Ярема Інна Іванівна - заступник директора з виховної роботи, вчитель початкових класів - І категорія.
  4. Лебедєва Оксана Юріївна - вчиитеь світової літератури, української мови, етики - І категорія.
  5. Лугош Василина Василівна - педагог організатор.
  6. Ворон Світлана Іванівна - вчитель початкових класів.
  7. Бумбар Марія Іванівна - вчитель укр. мова - вища категорія.
  8. Сятиня Христина Михайлівна - вчитель української мови та літератури.
  9. Росоха Мирослава Юріївна - вчитель укр. мова - вища категорія.
  10. Беля Світлана Миколаївна - вчитель англійської нім.мови
  11. Росоха Василина Юріївна - вчитель укр.мови і літ . заруб.літ - 1категорія.
  12. Чуп Надія Юріївна - вчитель нім. мови - вища категорія.
  13. Ковач Марія Іванівна - соціальний педагог.
  14. Ледней Марина Василівна - практичний психолог.
  15. Ворон Василина Василівна - вчитель математики - вища категорія.
  16. Клевець Ганна Василівна - вчитель математики - вища категорія.
  17. Бродюк Віолета Юріївна - вчитель біології - вища категорія.
  18. Буркало Тетяна Дмитрівна - вчитель географії - вища категорія.
  19. Матічин Василина Василівна - вчитель фізики - вища категорія,ст.вчитель.
  20. Нірода Ольга Миколаївна - вчитель музики -9 тар.розр.
  21. Барановський Василь Васильович - вчитель фізкультури.
  22. Бобик Оксана Василівна - вчитель трудового навчання
  23. Конар Оксана Миколаївна - вчитель поч класи - виша категорія.
  24. Беля Василь Васильович - асистент вчителя
  25. Кінаш Олена Василівна - асистент вчителя
  26. Кінеш Клавдія Василівна - вчитель поч. класів
  27. Ворон Світлана Іванівна - вчитель поч. класів
  28. Клим Тетяна Василівна - вчитель поч. класів - вища категорія.
  29. Стець Галина Василівна - вчитель поч. класів. - вища категорія.
  30. Самборин Надія Василівна - вчитель укр.мови та літ. - І кат.
  31. Басараб Марина Юріївна - Вчитель біології і хімії
  32. Рошинець Лідія Олексіївна - бібліотекар - 9 тар. роз.
  33. Несин Олена Іванівна - асистент вчителя.
  34. Росоха Тетяна Юрівна - вихователь ДНЗ
  35. Рущак Іван Миколайович - вчитель інформатики
  36. Ливка Мирослава Миколаївна - вчитель інформатики ІІ кат.
  37. Вовканець Надія Василівна - вихователь ГПД
  38. Росоха Іванна Іванівна - вчитель математики
  39. Пліхневич Тетяна Степанівна - вихователь ЗДО
  40. Маханець Мирослава Василівна - вчитель початкових класів
  41. Староста Ганна Іванівна - вчитель німецької мови
  42. Попович Надія Іванівна - вчитель історії
  43. Беля Тетяна Федорівна - вчитель хімії
  44. Кут Тетяна Михайлівни - вчитель логопед
  45. Ярема Олена Богданівна - виховательГПД
  46. Рущак Наталія Миколаївна - вчитель початкових класів
  47. Щокало Оксана Михайлівна - вчитель історії
  48. Савка Олена Юріївна - вчитель образотворчого мистецтва
  49. Стець Любов Василівна - вчитель початкових класів
  50. Красій Руслана Миколаївна - вихователь закладу дошкільної освіти
  51. Сідей Тетяна Миколаївна - вчитель німецької мови
  52. Сідей Мар'яна Миколаївна - асистент вчителя
  53. Гавриль Іван Юрович -вчитель фізкультури
  54. Андрусь Ганна Михайлівна - вихователь ГПД
  55. Мандзюк Василина Дмитрівна - виховатильГПД
Кiлькiсть переглядiв: 1272

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.