Підсумковий протокол змагань з фізичної підготовки між хлопцями.
№ | клас | Назва команди | Стрибки на скакалці | М і с Ц е | бали | Згинання розгинання тулуба в упорі лежачи | М І с Ц е | бали | Згинання розгинання рук в упорі лежачи | М і С ц е | бали | Піднімання гирі | М і С ц е | бали |
1 | 8 | Імшади | 404 | 1 | 5 | 254 | 1 | 5 | 117 | 1 | 5 | 227 | 1 | 5 |
2 | 7-А | Потаємні | 318 | 3 | 3 | 251 | 2 | 4 | 96 | 2 | 4 | 128 | 2 | 4 |
3 | 7-Б | Негровець | 198 | 4 | 2 | 254 | 1 | 5 | 40 | 5 | 1 | - | - | - |
4 | 6-А | К-2 | 345 | 2 | 4 | 234 | 3 | 3 | 77 | 3 | 3 | 78 | 3 | 3 |
5 | 5-А | Україна | 192 | 5 | 1 | 154 | 4 | 2 | 60 | 4 | 2 | 70 | 4 | 2 |
6 | ||||||||||||||
7 |
Кращі результати
№ | Вид | П.І.П | Кількість |
1 | Стрибки на скакалці | Басараб Микола | 122 |
2 | Згинання розгинання тулуба в упорі лежачи | Яцьків Василь | 100 |
3 | Згинання розгинання рук в упорі лежачи | Маркович Дмитро | 39 |
4 | Піднімання гирі | Коворданій Олександр | 85 |
Переможцями змагань стали:
№ | клас | Назва команди | Бали | Місце |
1 | 8 | Імшади | 20 | 1 |
2 | 7-А | Потаємні | 15 | 2 |
3 | 6-А | К-2 | 13 | 3 |
4 | 7-Б | Негровець | 8 | 4 |
5 | 5-А | Україна | 7 | 5 |
6 | ||||
7 |
Підсумковий протокол з фізичної підготовки між дівчатами
№ | клас | Назва команди | Стрибки на скакалці | М і с Ц е | бали | Згинання розгинання тулуба в упорі лежачи | М І с Ц е | бали | Присідання | М і С ц е | бали | |||
1 | 8 | 13- район | 432 | 2 | 6 | 134 | 1 | 7 | 278 | 2 | 6 | |||
2 | 7-А | Блискавка | 437 | 1 | 7 | 92 | 4 | 4 | 220 | 3 | 5 | |||
3 | 7-Б | Переможці | 350 | 5 | 3 | 96 | 3 | 5 | 164 | 4 | 4 | |||
4 | 6-А | Ромашка | 400 | 4 | 4 | 78 | 6 | 2 | 131 | 6 | 2 | |||
5 | 6-Б | Пролісок | 411 | 3 | 5 | 132 | 2 | 6 | 376 | 1 | 7 | |||
6 | 5-А | Пролісок 2 | 203 | 7 | 1 | 44 | 7 | 1 | 132 | 5 | 3 | |||
7 | 5-Б | Українки | 299 | 6 | 2 | 81 | 5 | 3 | 118 | 7 | 1 |
Кращі результати
№ | Вид | П.І.П | Кількість |
1 | Стрибки на скакалці | Росоха Мирослава | 131 |
2 | Згинання розгинання тулуба в упорі лежачи | Магдич Іванна | 56 |
3 | Присідання | Маханець Маряна | 150 |
Переможцями стали такі команди:
№ | клас | Назва команди | Бали | Місце |
1 | 8 | 13- район | 19 | 1 |
2 | 6-Б | Пролісок | 18 | 2 |
3 | 7-А | Блискавка | 16 | 3 |
4 | 7-Б | Переможці | 12 | 4 |
5 | 6-А | Ромашка | 8 | 5 |
6 | 5-Б | Українки | 6 | 6 |
7 | 5-А | Пролісок | 5 | 7 |
Коментарi