Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. Василя Росохи

Міжгірської районної Ради

Закарпатської області

Рій «Патріот»

Звіт

про «Добре діло»

Загальна тема: «Поспішай робити добрі справи»

здійснено в Негровецькому НВК І-ІІІ ст. ім. Василя Росохи

протягом навчального року з 01.09.2016 по 27.05.2017

Виховник:Гавриль Іван Юрійович

Анотація

Зараз наша держава переживає тяжкі часи: на Сході в АТО загинуло чимало людей. Суспільство знаходиться в важкому соціально-економічному становищі, тому важливо тепер згуртуватись, допомагати один одному, дбати не лише про свої власні інтереси, а турбуватись про людей, які тебе оточують, починаючи від родини, друзів, аж до всього народу.

Допомоги перш за все потребують ті, що не здатні обслуговувати та забезпечувати себе самостійно: інваліди та діти-сироти.

Памятаймо, що шлях до щастя – вміння приносити щастя іншим.

Тож не забуваймо кожного дня робити невелике добре діло.

Зміст

АНОТАЦІЯ……………………………………………………….2

ДОВІДКОВІ ВІДОМОСТІ……………………………………….3

ОПИС ДОБРОГО ДІЛА………………………………………….4

ПІДСУМКИ, ВИСНОВКИ, РЕКОМЕНДАЦІЇ………………..7

ФОТО (додаток 1)

Додаткові відомості

Учасники рою «Патріот» брали активну участь у «Доброму ділі»: «Поспішай робити добрі діла», що проходили 01.09.2016 р. по 26.05.2017 р. в Негровецькому НВК ім. Василя Росохи, а саме:

- вшанування полеглих в зоні АТО випускників навчально-виховного комплексу В. Росохи та В. Пойди;

- зустріч із бійцем полку «Київ» Максимом («Маестро»);

- організація акції «Подаруй дитині іграшку»;

- участь в урочистих заходах, присвячених 78-й річниці Проголошення Карпатської України;

- участь в акції «Зробимо Україну чистішою разом»;

Список рою

П.І.П учня Назва навчального закладу Клас
1 Басараб Євгеній Ярославович Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи 10
2 Попович Роман Віталійович Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи 10
3 Баран Іван Іванович Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи 9
4 Маркович Дмитро Федорович Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи 9
5 Ворон Андрій Миколайович Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи 8
6 Бобик Іван Васильович Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи 8
7 Коворданій Аліна Олександрівна Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи 8
8 Попович Валерія Віталіївна Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи 8

Опис Доброго Діла

В Негровецькому НВК ім. В.Росохи діє учнівська шкільна організація «Патріот», керівниками і активними учасниками якої є члени рою, а саме: Басараб Євгеній, учень 10 класу, є головою; його заступник Ворон Андрій; керівник військово-патріотичного напрямку Баран Іван, його заступник Бобик Іван спортивно оздоровчого Маркович Дмитро, його заступник Попович Роман заступниками, інформаційно-волонтерського напрямку -Попович Валерія, Коворданій Аліна.

Протягом навчального року члени учнівської шкільної організації «Патріот» брали участь у заходах, що проводилися в Негровецькому НВК ім. В. Росохи і були ініціаторами багатьох із них; метою яких було залучення найбільше учнів до участі в них, важливість безкорисної роботи, як для себе, так і для суспільства.

Члени рою 16 вересня 2016 року взяли участь у вшануванні річниці загибелі випускника Негровецького НВК Василя Пойди, який поліг 18 вересня в зоні АТО. Важливо не забувати подвиг, який зробили воїни, захищаючи Україну, вони заслуговують на найбільшу повагу і пам'ять. Таким воїном і був боєць саперного батальйону 128-ї гірськопіхотної бригади, який віддав життя, щоб ми жили під мирним небом Василь Пойда посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Пам'ять загиблого героя було вшановано хвилиною мовчання. В кінці до підніжжя пам’ятника полеглим воїнам АТО покладено квіти (Фото 1)

Напередодні свята Миколая Чудотворця було прийнято рішення провести в Негровецькому НВК ім. В. Росохи благодійну акцію «Подаруй дитині іграшку», яку підтримали учні та вчителі.

Члени рою зв’язались з керівником Вільшанського дитбудинку Кикиною Богданом Михайловичем і повідомлено про намір провести таку акцію

Акція була розпочата 12 грудня 2016 року і тривала тиждень. До акції неї приєднався весь навчально-виховний комплекс: учні, педагоги, працівники школи. Всі допомагали, хто чим міг: учні приносили свої іграшки, вчителі та працівниками школи було купили спорт інвентар і солодощі для наймолодшої групи дітей інтернату. Члени рою координували цей процес. У Негровецькому НВК ім. В. Росохи було проведено бесіди про важливу роль доброго діла для тих, хто цього потребує дітей, які проживають в інтернаті.

У п’ятницю 16 грудня 2016 року (фото 2) члени рою та учнівської шкільної організації «Патріот» завітали з подарунками до Вільшанського дитбудинку (фото3), де спілкувалися з хворими дітьми (фото4), підтримали тих, що назавжди приковані до ліжка (фото5).

Цей захід, мабуть, залишиться на все життя в памяті дітей, в який переплилися хвилюючі картини зустрічі: біль і радість, співчуття і вдячність. Для дітей Вільшанського дитбудинку це стало підтримкою, а учнів Негровецького НВК ім. В. Росохи цінність того, що в них є. Вони своїми маленькими добрими ділами зробили велику справу.

23грудня 2016 року члени рою зустрілися з бійцем полку «Київ» Максимом («Маестро»)- колишнім бійцем батальйону «Свята Марія» (фото 6), бойовим побратимом нашого героя-земляка Василя Росохи,(фото 7) який загинув при виконанні священного обов’язку захисту Батьківщини в зоні АТО. Члени рою з захопленням слухали розповідь гостя про Василя Росоху, про його найкращі людські якості. Максим вважає, що його побратим був взірцем для кожного «Здобути Україні незалежність або загинути за неї» таким був життєвим девіз Василя Росохи. Прикро, що гинуть такі чудові люди. Ми повинні пам’ятати своїх героїв. Насамкінець Максим вручив мамі Василя Росохи грамоту і медаль (фото 8).

22 лютого 2017 року в Негровецькому НВК відбулася лінійка «Герої не вмирають», присвяченні другій річниці від дня загибелі Василя Росохи та вшануванні Небесної сотні (фото9).

Після закінчення лінійки дирекція, педагоги, члени рою «Патріот» поклали квіти до могили Василя Росохи та вшанували героя хвилиною мовчання (фото10).

Члени та керівник рою Гавриль Іван Юрійович спільно з учнівською шкільною організацією «Патріот» 15 березня 2017 року організували екскурсію до міста Хуст, для участі в урочистих заходах з нагоди відзначення 78-ї річниці проголошення Карпатської України. По дорозі до Красного Поля, де відбувались урочисті заходи, відвідали місто Хуст тодішню столицю Карпатської України, побували на Замковій горі, біля пам’ятника Карпатським січовикам.(Фото11). Які своїм подвигом надихають прийдешні покоління, що незважаючи на несприятливі обставини брак зброї переважаючи сили суперника зуміли проголосити 15 березня 1939 про створення незалежної держави Карпатської України і героїчно боронили її. Після цього взяли участь у вшануванні воїнів які полягли в боротьбі за Карпатську Україну на Красному Полі.(Фото12)

29 квітня 2017 року члени рою спільно з учнівською шкільною організацією «Патріот» приєднались до акції «Зробимо Україну чистішою разом»(Фото13). Вони розчистили і відновили 5 джерел облаштували місця відпочинку по туристичному маршруту «Негровець – Косий Верх»(Фото14). Біля однієї криниці було встановлено лавочку. (Фото15,16) Територія біля мінерального джерела була прибрана і облаштована.

Підсумки, висновки, рекомендації

Ми вважаємо, що кожен має усвідомити, що такі акції – необхідна справа і дуже важлива річ як для самої людини так і для всіх хто її оточує адже все велике починається з маленьких добрих справ.

Кiлькiсть переглядiв: 402

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.