Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. Василя Росохи

Міжгірської районної Ради

Закарпатської області

Рій «Патріот»

Звіт

про «Добре діло»

Загальна тема: «Поспішай робити добрі справи»

здійснено в Негровецькому НВК І-ІІІ ст. ім. Василя Росохи

протягом навчального року з 11.12.2017 по 19.12.2018

Виховник:Гавриль Іван Юрійович

Анотація

Зараз наша держава переживає тяжкі часи: на Сході в АТО загинуло чимало людей. Суспільство знаходиться в важкому соціально-економічному становищі, тому важливо тепер згуртуватись, допомагати один одному, дбати не лише про свої власні інтереси, а турбуватись про людей, які тебе оточують, починаючи від родини, друзів, аж до всього народу.

Допомоги перш за все потребують ті, що не здатні обслуговувати та забезпечувати себе самостійно: інваліди та діти-сироти.

Памятаймо, що шлях до щастя – вміння приносити щастя іншим.

Тож не забуваймо кожного дня робити невелике добре діло.

Зміст

АНОТАЦІЯ……………………………………………………….2

ДОВІДКОВІ ВІДОМОСТІ……………………………………….3

ОПИС ДОБРОГО ДІЛА………………………………………….4

ПІДСУМКИ, ВИСНОВКИ, РЕКОМЕНДАЦІЇ………………..7

ФОТО

Додаткові відомості

Учасники рою «Патріот» брали активну участь у «Доброму ділі»: «Поспішай робити добрі діла», що проходили 11.12.2016 р. по 19.12.2017 р. в Негровецькому НВК ім. Василя Росохи, а саме, організували і провели акцію «Подаруй дитині іграшку»

Список рою

П.І.П учня Назва навчального закладу Клас
1 Коворданій Олександр Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи 10
2 Самборин Іван Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи 9
3 Баран Іван Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи 10
4 Ковач Марина Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи 9
5 Ворон Андрій Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи 9
6 Бобик Іван Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи 9
7 Коворданій Аліна Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи 9
8 Попович Валерія Негровецький НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи 9

Опис Доброго Діла

Напередодні свята Миколая Чудотворця було прийнято рішення провести в Негровецькому НВК ім. В. Росохи благодійну акцію «Подаруй дитині іграшку», яку підтримали учні та вчителі.

Члени рою зв’язались з керівником Вільшанського дитбудинку Кикиною Богданом Михайловичем і повідомлено про намір провести таку акцію

Акція була розпочата 11 грудня 2017 року і тривала тиждень. До акції приєднався весь навчально-виховний комплекс: учні, педагоги, працівники школи.

Всі допомагали, хто чим міг: учні приносили свої іграшки, вчителі та працівниками школи було купили спорт інвентар і солодощі для наймолодшої групи дітей інтернату.

Члени рою координували цей процес. У Негровецькому НВК ім. В. Росохи було проведено бесіди про важливу роль доброго діла для тих, хто цього потребує дітей, які проживають в інтернаті.

У п’ятницю 19 грудня 2017 року члени рою та учнівської шкільної організації «Патріот» завітали з подарунками до Вільшанського дитбудинк, де спілкувалися з хворими дітьми , підтримали тих, що назавжди приковані до ліжка. (фото 5)

Цей захід, мабуть, залишиться на все життя в памяті дітей, в який переплилися хвилюючі картини зустрічі: біль і радість, співчуття і вдячність. Для дітей Вільшанського дитбудинку це стало підтримкою, а учнів Негровецького НВК ім. В. Росохи цінність того, що в них є. Вони своїми маленькими добрими ділами зробили велику справу.

Підсумки, висновки, рекомендації

Ми вважаємо, що кожен має усвідомити, що такі акції – необхідна справа і дуже важлива річ як для самої людини так і для всіх хто її оточує адже все велике починається з маленьких добрих справ.

Кiлькiсть переглядiв: 241

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.