Перший дзвоник 2019 року

Перший дзвоник 2019 року

У закладі традиційнопройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

/Files/images/1.09.2019 фото 1.jpg

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 26-ох першокласників, які переступили поріг нашого НВК, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами своїх батьків та дідів, щоб творити свою Державу.

Директор НВК Ярема Василь Васильовичрозпочав урочисту лінійку хвилиною мовчання, з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначали 29 серпня. Зважаючи на сьогоднішні події в Україні, за участю всієї школи, відбувся флеш-моб під назвою «Завдяки тобі!» Особливу увагу, за високі досягнення, Василь Васильович приділив учням патріотичної організації «Патріот», керівником якої є Гавриль І.Ю.

/Files/images/1.09.2019 фото 3.jpg

/Files/images/1.09.2019 фото 2.jpg

Тож всього, що вмієш, і всього, що знаєш, за плечима не носити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності. Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми!

ВСІХ ЗІ СВЯТОМ!

Кол-во просмотров: 81

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.