Повернутися до звичайного режиму

Наш герой


Василь Росоха (Тихий)

/Files/images/img112 (1).jpg

22 лютого 2015 року обірвалось життя молодого героя України Василя Росохи.

Народився Росоха Василь Юрійович 29 червня 1992 року в селі Негровець. З 1998 по 2007 рік навчася в Негровецькій ЗОЩ І-ІІІ ст.. Після закінчення 9 класу школи вступив у Київський фінансово-економічний коледж, який закінчив у 2010 році. Після став студентом Національного університету державної податкової служби України в м. Ірпінь. Заочно навчаючись у вузі, працював на сезонних роботах, аби оплатити за навчання. Він зарекомендував себе самостійним і цілеспрямованим юнаком і, звичайно, не хотів обтяжувати своїх батьків — Юрія Юрійовича й Олену Василівну, які завжди пишалися своїм сином, котрий ще так багато планував зробити в своєму житті.

Василь був надзвичайно доброю і чуйною людиною. Мав багато друзів, оскільки сам понад усе цінував справжню дружбу. Вів активний спосіб життя. І взагалі, громадське життя хлопця було вкрай насиченим.

Коли торік розпочався Євромайдан, став активним його учасником, адже по-щирому вірив у кращу Україну. У грудні 2014-го та січні 2015 року неодноразово їздив на віче до Києва, Ужгорода, Мукачева відстоювати справедливість у державі і права українців. Там, не жаліючи своїх ні фізичних, ні моральних сил, стояв до останнього, бо сподівався, що все це принесе позитивні результати. Якщо не тепер, то в майбутньому…

Юний герой був справжнім патріотом своєї країни, адже, не чекаючи повістки з військкомату, з власної ініціативи вирушив у зону АТО. Більше двох місяців у складі батальйону спеціального призначення МВС “Свята Марія” разом із своїми побратимами ніс службу на околицях Маріуполя, здійснюючи патрулювання на прилеглих до міста територіях і чергуючи на блокпостах.

За попередньою інформацією, смерть Василя Росоху та ще двох бійців цього батальйону спіткала, коли вони пересувалися транспортним засобом. За яких обставин — поки що не відомо.

Батальйон “Свята Марія” попрощався із Василем Росохою та його побратимами 23 лютого, а 25 лютого похований вдома на рідній землі, яку він так любив.

Громадськість краю щиро сумує за Василем Росохою і висловлює щиросердечне співчуття рідним, близьким, друзям і знайомим патріота, котрий віддав своє життя, захищаючи Україну. Шкода, що смерть забирає кращих із кращих!!! У наших серцях він назавжди залишиться справжнім Героєм. Вічна йому пам'ять!

/Files/images/2.jpg /Files/images/img125.jpg /Files/images/img124.jpg /Files/images/img126.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 610

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.